Profesjonalny elektryk w Głogowie

telefon: tu będzie Twój numer
Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi od 2003 roku.
Od 2007 roku jest znana jako Instalatorstwo Elektryczne
.
Wykonane przez nas instalacje spełniają wszelkie normy elektryczne i są wykonywane przez instalatorów posiadających odpowiednie uprawnienia, podparte ciągłym doszkalaniem się i udziałem w różnego typu szkoleniach branżowych.
Usługi elektryczne wykonujemy na terenie dolnego śląska jak i całej Polski. Nasze instalacje elektryczne można poznać po profesjonalnym i dokładnym wykonaniu. Kładziemy duży nacisk na terminowość wykonania.
Wykonujemy usługi elektryczne dla osób prywatnych jak i dla firm. Wykonujemy instalacje elektryczne tradycyjne, „inteligentne” (w systemie Domito, XComfort, LCN), Video domofonowe, telewizyjne, alarmowe, odgromowe, itp. Zajmujemy się również podwykonawstwem na różnego typu budowach w Polsce (galerie, fabryki, itp.). Budowa tras kablowych, okablowanie i „uzbrajanie” central wentylacyjnych, węzłów cieplnych, kotłowni , wentylatorów, klap pożarowych itp.
Na „swoich” budowach zachowujemy czystość i dokładność wykonania.

Założeniami naszej firmy jest fachowe doradztwo klientowi już na etapie projektu. Częstym błędem klientów jest kontakt z elektrykiem dopiero w momencie kiedy trzeba wykonać instalacje wewnętrzne. Powoduje to w niejednym przypadku wyższe koszty wykonania instalacji. A nasza ingerencja w budynek zaczyna się już na etapie wykonywania fundamentów (uziom fundamentowy, przepusty kablowe itp.). Pamiętajmy dobrze wykonana instalacja i przemyślane rozmieszczenie urządzeń będą nam służyć przez wiele lat, zadbajmy o to by była ona funkcjonalna i bezpieczna.

Zapraszamy do współpracy !!!